Балтський район: рятувальники проводять профілактичні заходи щодо попередження нещасних випадків на льоду

DSCN0203

Щороку зимова риболовля приваблює все більше й більше людей, і продовжує залишатися захоплюючим, проте небезпечним хобі. Саме тому, рятувальники повсякчас нагадують рибалкам про правила безпеки, яких так важливо дотримуватись виходячи на кригу.

Співробітники служби «101» зазначають, що з потеплінням людей на льоду менше не стало. Тож, 12 січня рятувальники Балтського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в Одеській області провели профілактичний рейд у місцях зимової риболовлі в м. Балта на р. Кодима.

Під час бесід з рибалками надзвичайники перевірили дотримання ними заходів безпеки на водоймах в зимовий період.

Любителям зимової риболовлі рятувальники нагадали, що дотримання основних правил безпеки дозволить не перетворити приємний відпочинок у неприємні спогади. Для цього неможна пробивати багато лунок одна біля одної. Відстань між ними не повинна бути меншою ніж 5-6 м, а самі лунки слід пробивати у шаховому порядку.

Також, співробітники Служби порятунку «101» вручили громадянам пам’ятки із заходами безпеки, які потрібно неухильно дотримуватись перебуваючи на льоду, та порадами як необхідно діяти, якщо людина провалилася під кригу.

DSCN0201
«Такі заходи спрямовані на попередження людей про небезпеку тонкого льоду, переохолодження та інші ризики, що можуть спіткати людину взимку», – зазначив провідний інспектор Балтського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в Одеській Роман Білянський.

Співробітники Головного управління ДСНС України в Одеській області й надалі проводитимуть роз’яснювальну роботу щодо заходів безпеки під час перебування на кризі.

Шановні громадяни будьте обережні на льоду, бережіть своє життя та здоров’я!
Прес-служба ГУ ДСНС
України в Одеській області

Добавить комментарий