Котовський район: рятувальники вилучають із заметів легкові автомобілі та автомобілі швидкої медичної допомоги

Котовський район: рятувальники вилучають із заметів легкові автомобілі та автомобілі швидкої медичної допомоги

0471

18 січня о 08:38 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що за селом Качурівка внаслідок непогоди застрягли автомобілі. До місця виклику було оперативно направлено пожежно-рятувальне відділення 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Було встановлено, що у сніговому заметі застрягли 3 легкових автомобіля. За допомогою тросу рятувальники витягнули автомобілі зі снігового замету на проїжджу частину дороги. Загиблих та постраждалих немає. Врятовано 8 чоловік.

18 січня о 13:58 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Куяльник внаслідок погодних умов застрягли автомобілі. До місця виклику через 28 хвилин прибуло пожежно-рятувальне відділення і було встановлено, що у сніговому заметі застрягло 5 легкових автомобілів. За допомогою тросу рятувальники витягнули автомобілі зі снігового замету на проїжджу частину дороги. Загиблих та постраждалих немає. Врятовано 17 чоловік.

162

18 січня о 15:36 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Гидерим внаслідок погодних умов застряг автомобіль. О 16:00 до місця виклику прибуло пожежно-рятувальне відділення. За допомогою тросу було витягнутий зі снігових заметів на проїжджу частину дороги 4 легкових автомобілі. Врятовано 14 чоловік з них 3 дитини. Загиблих та постраждалих немає. Врятовано 3 чоловіка, із них 1 дитина.

18 січня о 17:28 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Чапаєво внаслідок погодних умов застряг автомобіль. До місця виклику о 17:55 прибуло пожежно-рятувальне відділення. З допомогою тросу було витягнуто автомобіль «Mercedes Sprinter» на проїжджу частину дороги. Загиблих та постраждалих немає. Врятовано 4 чоловіка.

18 січня о 19:42 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Глубочок внаслідок погодних умов застряг автомобіль швидкої медичної допомоги. О 20:40 до місця виклику прибуло пожежно-рятувальне відділення. По місцю виклику було встановлено, що у автомобілі перебуває хвора людина з підозрою на апендицит. За допомогою тросу автомобіль швидкої медичної допомоги був витягнутий зі снігового замету і направлено до лікувального закладу. Загиблих та постраждалих немає. Врятовано 4 чоловіка, з них 1 дитина.

0874

Також, о 22:20 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Бурилово внаслідок погодних умов застряг автомобіль швидкої медичної допомоги. О 23:00 до місця виклику прибуло пожежно-рятувальне відділення. За допомогою тросу автомобіль швидкої медичної допомоги УАЗ-396294″ був витягнутий зі снігового замету на проїжджу частину дороги. Загиблих та постраждалих немає. Врятовано 3 особи.

19січня о 11:27 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що за адресою: Котовський район с. Новий Мир внаслідок погодних умов застряг автомобіль швидкої допомоги в якому знаходиться восьмемісячна дитина із високою температурою та симптомами запалення легень. До місця виклику було спрямовано пожежно-рятувальне відділення. За допомогою спеціального обладнання рятувальники витягнули автомобіль зі снігового замету на проїжджу частину дороги та для швидчого доставлення хворої дитини самостійно транспортували до міської лікарні.

Прес-служба ГУ ДСНС України
в Одеській області

Добавить комментарий