Балтський район: перед канікулами рятувальники навчили школярів правилам безпечної поведінки і провели екскурсію для школярів

11 24 25

Безпека життєдіяльності людини – одне з основних завдань, яке стоїть перед суспільством. Балтський МРС ГУ ДСНС України в Одеській області постійно приділяє цьому питанню увагу, особливо це стосується попередження травмування та загибелі дітей, навчання їх правилам безпечної поведінки, адже саме вони у майбутньому передаватимуть ці знання і навички нащадкам.

Що стосується питання безпеки життєдіяльності, то стан, який склався, не може не хвилювати фахівців ДСНС, адже вже у 2015 році внаслідок нещасних випадків в Балтському районі загинуло 8 осіб. Щороку із настанням канікул небезпека зростає, адже у дітей стає більше вільного часу. Вона чатує на них під час перебування на водних об’єктах, подорожей у ліс, необережного поводження з вогнем, пустощах із випадково знайденими вибухонебезпечними предметами.

Саме тому протягом останніх тижнів перед початком канікул особлива увага працівників підрозділів Балтського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області зосереджена на проведенні в рамках щорічної акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» показових занять, відкритих уроків з питань безпечної життєдіяльності у навчальних закладах району, які повинні стати логічним підсумком роботи, що проводилась протягом навчального року. Такі заходи вже проводяться в усіх без винятку школах міста та району.

На минулому тижні працівники Балтського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області відвідали місцеві школи. З учнями було здійснено практичне відпрацювання дій, в умовах виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, та надання першої медичної допомоги травмованим і потерпілим. Також рятувальники взяли участь у проведенні відкритих уроків з основ безпеки життєдіяльності. Особлива увага дітей зверталася на те, що надзвичайну ситуацію легше запобігти, аніж ліквідовувати її наслідки, а у разі, коли небезпека все ж опинилася поруч, чітке виконання вказаних правил зможе зберегти людське життя і здоров’я.

Рятувальники провели екскурсію для школярів

30

У навчальних закладах Балтського району тривають заходи щодо навчання молоді правилам безпечної поведінки. Цього разу у розташуванні 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області проведено екскурсію з учнями загальноосвітньої школи № 2 м. Балта.

Маленьким гостям були продемонстровані зразки основної та спеціальної техніки, яка перебуває на цілодобовому чергуванні, пожежно-рятувальне оснащення та захисне спорядження. Інспекторським складом Балтського МРС ГУ ДСНС було проведено бесіду з дітьми про дотримання правил пожежної безпеки у побуті, безпечного відпочинку, порядку дій при виявлені вибухових предметів, а також про відповідальність за здійснення хибних викликів за телефоном Служби порятунку «101».

Прес-служба ГУ ДСНС України
в Одеській області

Добавить комментарий