ЛІЦЕЇСТИ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ З РОБОТОЮ КОТОВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ (ФОТО)

Учні професійно-технічного ліцею відвідали Котовський відділ поліції, де ознайомилися з роботою основних підрозділів. Працівники служби превентивної діяльності виступили в ролі екскурсоводів.

Спершу майбутні механізатори, електрики та кухарі побачили, як організована робота чергової частини, зокрема, прийом заяв і повідомлень від громадян та виїзд слідчо-оперативної групи на місце пригоди.

PM806image001

Слідчі, оперативники та дільничні гостинно зустріли молодих людей та розповіли їм про особливості свої служби, а поліцейські Руслан Терлецький та Іван Попадюк продемонстрували гостям учбові зразки зброї та спеціальних засобів, що використовуються сучасними правоохоронцями.

PM534image002

Діти з задоволенням приміряли бронежилет та каску, а також випробовували на надійність наручники.

PM634image003

«Для нас важливо, щоб підростаюче покоління мало уявлення про роботу поліції,- розповів начальник Котовського ВП Юрій Курочкін, — ми маємо надію, що, після такої пізнавальної екскурсії, дехто з відвідувачів захоче служити в правоохоронних органах».

Працівники сектору кадрового забезпечення розповіли гостям про переваги роботи поліцейського та про те, куди треба звернутись, щоб отримати відповідну освіту.

Котовський ВП ГУНП в Одеській області

Добавить комментарий