Близько 10,5 тисяч пачок сигарет виявили прикордонники Подільського загону у взаємодії з іншими правоохоронцями

thumb_news_20161103_083336_1478154816

В рамках проведення спеціальних заходів направлених на протидію незаконному переміщенню через державний кордон контрафактної продукції, на Одещині викрито склад з понад 10 тисяч пачок сигарет молдовського виробництва.

Напередодні, під час моніторингу державного кордону прикордонники Подільського загону виявили ознаки порушення, а згодом і ймовірне місце накопичення контрафактних тютюнових виробів.

Для перевірки інформації та встановлення і пошуку осіб, причетних до протиправної діяльності, було створено спільну міжвідомчу групу у складі співробітників Держприкордонслужби, прокуратури, СБУ, Нацполіції та ДФС України в Одеській області. Отримавши санкцію суду правоохоронці перевірили одне з приватних помешкань у м. Кодима та виявили 14 ящиків сигарет «Ністру» молдовського виробництва.

Товар вилучено встановленим порядком, тривають процесуальні заходи. Попередня сума оцінки 10,5 тисяч пачок сигарет склала близько 160 тисяч гривень.

Материал: http://dpsu.gov.ua/ua/news/1478154819-video-blizko-105-tisyach-pachok-sigaret-viyavili-prikordonniki-podilskogo-zagonu-u-vzamodii-z-inshimi-pravoohoroncyami

Добавить комментарий